rolex

Oficjalnie

6 postów w tym temacie

No to bez owijania w bawełnę. Rezygnuję z funkcji admina i członka UBT i niejako się z wami żegnam. Nagły napływ obowiązków i coraz mniej wolnego czasu, skłoniły mnie do odsunięcia cs`a na dalszy plan. Funkcje które pełniłem wymagają sporo poświęcenia i czasu, którego mi w tym momencie brakuje, i który postanowiłem poświęcić bliskim i rozwijaniu innych pasji. Dziękuje wszystkim graczom i administracji, Mechu, Salen, Deemka, Matys, Kłacz dzięki za zaufanie i za to że pozwoliliście mi być częścią MPGS. Życzę Wam wszystkiego dobrego, serwer DD2 jest nie do zajechania więc liczę na dynamiczny rozwój 4fun`a. Cóż, żegnam się ale nie definitywnie, bo pewnie raz na jakiś czas wpadnę was pokarać na DD2, także do zobaczenia na gali!
Pozdrooo

odchodzi 2 dobrych adminow szkoda ale rozumiem sa wazniejsze sprawy niz cs.... dziekuje za wszystko ze pomagalas i zawsze mozna bylo liczyc na twoja pomoc jesli uporasz sie z sprawami drzwi masz zawsze otwarte :) pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje. ps odwiedzaj forum czasem :)

Pozdro Panie Zegarku ! Miło było pełnić razem z Tobą tą funkcje i szkoda, że odchodzisz.Choć mam nadzieje, że będziesz do nas wpadał 

Co to sie porobilo.. Kto teraz bedzie wyznacznikiem godzin grania jak nie Zegarek. No coz kiedys trzeba powiedziec sobie dosc. Jeszcze nie raz wpadnij , dostac magiczna glowe ! Powodzenia

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.