neves

Rolex

6 postów w tym temacie

Nick admina: RoleX
	Czas zdarzenia (Godzina i data): 17:19
	Mapa: de_dust2
	Opis sytuacji (Czym zawinił?): 

Sytuacja wyglądała następująco:
        - zaplantowana paka, zostałem sam z 2hp na kilku terrorystów, czasu niewiele, bo z 15 sekund, a byłem daleko od bs'a, więc postanawiam zachować 		broń,
        - admin "slay Neves", tłumacząc, że cele mapy zobowiązują, 
        Oczywiście cele mapy zobowiązują, ale regulamin się kłania. 
6. Serwer jest podpięty pod zasady "Free For All", w związku z czym zachowania typu rashowanie oraz kampienie jest dozwolone. Gracz jednak powinien starać się wykonywać cele mapy. Admin nie ma prawa pośpieszać osób do podłożenia bomby przed 1:00. Dopiero gdy czas upłynie, może zeslayować nagminnie kampiące osoby, które ewidentnie nie savują broni, a grają na fragi.

Napiszę jeszcze raz "które ewidentnie nie savują broni". 

ADMIN RoLeX: slay Neves
		Neves :  Mam niski zasob slownictwa i uzywam przeklenstw :(
		RoLeX :   no bez kurwa jaj Ty masz nas za debili?
		Neves :  nie poj eba lo cie rolex?
		RoLeX :   CELE MAPY ZOBOWIĄZUJĄ
        (PLAYER) Neves :  ogarnij regulamin
        (PLAYER) Neves :  adminie
        W odpowiedzi ban z treścią "nie".

Dowody: hltv
	IP/SteamID oskarżonego: Admin
    Wycinek z konsoli: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: RoLeX
[AMXBans] You can complain about your ban @ MPGS.pl
[AMXBans] Reason: 'nie'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:1635384246'
[AMXBans] Your IP: '178.43.11.110'
[AMXBans] =======================================

Dziękuję za dwa dni pełne emocji na serwerze. Oczywiście, ban dla mnie zasłużony, ale zdenerwowanie bezpodstawnym slayem robi swoje. 

Grasz od 2 dni a jednak udało mi się Cię zapamiętać z "ewidentnego save`owania broni". Jeśli paka leży, a Ty krążysz wokół anarchii na shifcie, a Twoi koledzy z drużyny jednak zdecydowali się pofatygować w stronę paki to slay jak najbardziej zasłużony. Staliście w tym samym miejscu i wszyscy mieli równe szanse, ażeby zdążyć do bs`a, Ty założyłeś z góry że jednak będziesz save`ował, bo siły w momencie splantowania były wyrównane. Dodam tylko że za tego typu odzywki. zazwyczaj dajemy dużo dłuższe bany, także nie ma za co.

Polecam obejrzeć demo przed dodawaniem posta.

Odzywka była na równi z Twoją.

Edytowane przez neves

Taki pro, taki znawca , poucza a gra na NSie cale zycie... wyjasniajcie sobie , tyle o ile widzialem Twoje spiny gdy i tak nie wiem o co Wam chodzilo.

postaraj sie wykonywac cele a nie skupiac sie na zachowaniu jak to napisales broni czasu jest duzo zeby isc do paki a nie na shifcie polowac na fragi. miales prawo napisac skarge i zostala ona przyjeta ale nie pouczaj adminow jak maja dzialac w koncu ta funkcje pelnia juz bardzo dlugo. kazdy ma swoje zdanie. radze na przyszlosc poskromic slownictwo bo mozesz odpoczac dluzej.jesli to wszystko co mieliscie do napisania wysluchalem obydwu stron to temat moge zamknac

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.