Legia_Albo_Smierc

Dziwna Sytuacja

10 postów w tym temacie

Twój nick: Legia_Albo_Smierc
Data Bana: Dzisiaj jakieś 5 minut temu
Admin banujący: jezus chytrus
SteamID/IP : NonSteam
Link do Screenów: Powód bana to " SSy" ale ja nie mam screenów i nie tłumaczcie mi gdzie ich szukać bo gram kilka lat w cs'a i wiem co i jak ale tym razem screenów po prostu nie mam ..

Grałem sobie na waszym serwerze pograłem chwilke i za chwile dostałem bana.. Problem w tym że wyrzuciło mnie do pulpitu z komunikatem " couldn't write bitmap data snapshot " Wchodzę na nowo na serwer i ban jest z powodem ssy no więc wchodze jak zawsze do folderu cstrike i tam w ogóle nie ma screenów.. Nie wiem dlaczego tak jest może temu że podczas gdy admin robił mi ss-y to odrazu mnie wyrzuciło do pulpitu? Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale mam Windows 7 a jeśli chodzi o CS-a to mam V32 CS By Lukasz.. Piszę to odwołanie bo na prawdę fajnie mi sie gra na tym serwerze a nie używałem żadnego wspomagacza dlatego jeśli jest możliwość bardzo bym prosił o pomoc lub sprawdzenie demka.. Z Góry dziękuje

Wiec nie tlumacz sytuacji. mialem zloszenie na Ciebie i zrobilem ssy poniewaz jestes nowym graczem u Nas i moge sprawdzic. Ssy powinienes miec w folderze Cstrike badz tez Cstrike_polish nie wiem jak to jest na NSie ale z pewnoscia je masz.Wpisz tez w uruchom de_dust00 i samo znajdzie. tylko spakujesz do rara. Robilem na 10000000% ssy bo jeszcze patrzylem na Ciebie i Cie zcielo od razu przy 1 ssie :)

Stary ale ja ci mówie na 1000000 % Że wiem jak szukać SS'ów na poprzednim serwerze dali mi UB Za to ale kazali przeinstalować cs na jakiegoś innego więc zainstalowałem CS By Lukasz i nadal jest to samo nie wiem czy może coś sterowniki albo na prawdę nie mam pojęcia..

Możesz mi nie wierzyć ale wpisałem w google ten problem i nawet ziomek miał tak jak ja: http://forum.cscenter.pl/topic/332891-ss/ / Co prawda już dawno bo w 2009 Roku ale Nie wiadomo co w tym przypadku zrobić może mam coś źle ustawione w cs?

nie wiem co mozesz miec zle ustawione... ja powiedzialem - ssy zrobilem na pewno. skoro sa zrobione to nie moge Ci dac UB tak za to ze Ty chcesz bo masz blad. Jak mi dadza za WH to zawsze mam SSy

Jezus ja wiem że powinny być ss w folderze " Cstrike " na 100 %..  Ale po prostu coś sie zepsuło bo i na wersji cs by sznajker i na wersji cs by lukasz SS mi się nie zapisują nie wiem dlaczego.. Nawet napisałem na forum cs hacked żeby mi pomogli http://www.cshacked.pl/problem-z-ssami-t99123/ ... Robie co mogę i chce walczyć o tego UB bo wiem że jestem niewinny a nawet mógłbym zapłacić żeby mi ktoś pomógł co zrobić żeby wreszcie te ss sie normalnie zapisywały :( bo za każdym razem co admin próbuje mi robić ss nie ważne na jakim serwerze wyrzuca do pulpitu i komunikat; "  couldn't write bitmap data snapshot " i po kliknięciu " Ok " wyrzuca mnie całkowicie z cs-a.. Coś musi być nie tak skoro tak sie dzieje bo to nie jest normalne kiedyś jeszcze normalnie mi sie ss zapisywały

@jezus mam do ciebie prośbę.. Mógłbyś mnie odbanować teraz na pare minut? Wejdę znów na serwer z najnowszej wersji cs-a i zrobisz mi od nowa SS i zobaczymy.. Trzeba ten problem rozwiązać chyba że jest różnica na jakim dysku instaluje sie cs'a? Teraz miałem na dysku D a zainstalowałem od nowa na dysk C może to podziała

Edytowane przez Legia_Albo_Smierc

@Legia_Albo_Smierc Nie ma nawet takiej możliwości. Jeśli możesz "nawet zapłacić" to polecam kupno steama na allegro za 5zl i wtedy będzie możliwość powrotu na serwer. A i problemu z zapisywaniem ss`ów nie będzie.

Edytowane przez rolex

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.