redman

finch #3

13 postów w tym temacie

Twój nick: finch	
Data Bana: ~22:30
Admin banujący:
SteamID/IP : STEAM_0:1:22701698
Link do Screenów: http://www95.zippyshare.com/v/BbKQJ6VI/file.html

Lub 

Pełen Wycinek z konsoli:
Link do Screenów:

na 10 ssow 7 w ziemie. dobrze. + sluchawki bose? bo ide od b w dolny 1v5 4 biegnie gala a ty czekasz i 1tap? slyszales? 

Lubię patrzeć w ziemie. Ssy czyste? Czyste. W czym problem?

Edytowane przez redman

ss czyste? czyste. problem w tym ze dodajesz je w minute po ich dostaniu , nie masz zadnego zdania o sobie [google samo mowi za siebie bo sprawdzalem czy cos kiedys gdziekolwiek grales sv_info 0 ] , 84% hs , wiesz doskonale co to anty ss :)

Jak ssy czyste to ub. Mógłbym napisać to i owo, ale mi sie po prostu nie chce. Nie pierwszy raz jakiś szeryf, który kreuje sie na boga tej gry próbuje mi coś wmówić, udowodnić, czy insynuować jak Ty w tej chwili. Masz HLTV, obejrzyj, a jak Ci sie nie chce to dupy nie zawracaj tylko dawaj ub. Co do tego "nie masz żadnego zdania o sobie" to napisz mi prosze raz jeszcze, po polsku, albo zmień dilera bo lewą działkę ostatnio chyba dostałeś. Jeśli chodziło Ci o moja historie cs, to zapewniam Cie, jest o wiele większa od Twojej.

A co dodawania ssów w minute, to chyba świadczy o tym, że wrzucam je od razu i ich nie modyfikuje :)

Edytowane przez redman

wymieniac bys mog. ciekawe. ale zapewniam Cie i ja ze Twoja historia jest minimum polowe krotsza od mojej chyba ze grales 4 lata dluzej niz ja gdy przeszedlem na GO. I nie bedziesz mi mowil co mam zmienic co nie . Co do wrzucania w minute moglbym Ci zasugerowac ze masz wlasnie anty ss ktore automatycznie pakuje Ci ssy do folderu zip a nastepnie mozesz tylko wygenerowac link zamiast szukac bo patzrac po historii to ssow masz nie malo. Nie bede chcial , to nie dam Ci ub. wymuszac to mozesz sobie na komputrze OC badz inne wartosci ale nie czlowieka :)

Problem Twój jest taki, że próbujesz coś tu udowodnić, ale kompletnie Ci to nie wychodzi. Zarzucasz mi anty ss, podczas gdy nie masz ŻADNEGO dowodu na to, mało tego, masz HLTV z dzisiaj, wczoraj, przedwczoraj, na których jeśli miałem wh będzie ewidetnie widać. Ale Ty zamiast obejrzeć HLTV siedzisz na forum i robisz z siebie elokwentnego na każdym kroku, chuj wie czemu i co Ci sie w tym łbie usrało. Rób co chcesz, ssy czyste, demo czyste. Szukaj niuansów gdzie indziej.

z pisaniem tego pokroju smiem twierdzic ze nie masz nawet dobrze 18 lat wiec nie mowmy o osiagach i zarzutach bo moze i nawet nie wiesz o czym piszesz. moglbym Cie z kilku akcji rozpisac na pewno. Na upartego kazdy znajdzie dziure w calym. Chyba ze jeszcze tego nie doswiadczyles. :) czekajmy na decyzje rozbiacego ssy bo tworzy sie spam, zbedny :)

Dawno skończyłem te Twoje 18 lat, chodze do roboty i sam sie utrzymuje. Wróżysz z fusów, ale taki urok internetowych szeryfów. Rozpisuj demo jeśli masz wątpliwości, bo najpierw siejesz ferment a teraz sie wycofujesz. Jaj chłopie nie masz, nawet nie jesteś konsekwentny w tym co robisz. Przerabiałem blacklistedy, myslisz, że Ciebie sie martwie? Spam jest, bo piszesz bzdury i tyle.

Na blacklisted bylem tyle razy ze mogliby mi karte stalego klienta zalozyc a przy okazji zbanowano mnie na forum zebym nie mogl sie wypowiedziec. Taka mala adnotacja. A Ty widzialem ze dodales kogos z efektem na plus. Nie wycofuje sie z niczego i nie jestem internetowym szeryfem tylko wyrazam swoje zdanie , bo jest cos takiego jak taka mozliwosc. Nie takich jak Ty tu mielismy wiec nie rob z siebie na sile pro oraz czysciocha i dyktatora co kto jest co kto moze . Boli Cie moja opinia to nie dyskutuj i czekaj na decyzje. 

Widzisz? O tym pisze, temat o moich ssach, po czym włazisz i opowiadasz historie swojego życia. To nie ja z siebie robie pro, bo to niei ja po każdym dedzie wyzywam od fartów przez mikro. I nikogo na bl nie zgłaszałem, chyba nie te sidy sprawdzasz. A temat mój, to sobie moge dyskutować. Siejesz ferment nic wiecej. Rozpisuj demo albo milcz.

Milczec bedziesz Ty teraz , bo jak uwzglednilem masz najmniej do powiedzenia a najwiecej tego robisz. I gdy zniknie ban za ssy to dorobiles sie kolejnego:) zamykam do czasu decyzji

UB. Na przyszłość daruj sobie personalne wycieczki i nie przypominaj o naszych prawach i obowiązkach, bo zwyczajnie nie od tego tutaj jesteś. Wracaj na serwer.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.