Dolar$

server

8 postów w tym temacie

Nazwa serwera:GunGame and DeadMatch
Link do gt serwera:http://www.gametracker.com/server_info/31.186.82.99:27059/
Liczba slotów:14
HostingConfusederwerygier.com
Staż serwera:2 mieśiace
Reklama:bedzie po 10 marca
Liczba adminów:tylko ja
Dlaczego my?:poniewaz przyda wam sie dodatkowy server

A ja myślę, że się przyda. Ludzie chcą jakieś odskoczni od standardowej mapy dd2 i często przechodzą np. na DM. Sama tak robię i naprawdę taki serwer daje dużo, jak np. skila. Dlatego moim zdaniem fajnie by było coś nowego wprowadzić na serwer mpgs i reklamować nowy serwer a nie chodzić na inne jak jest możliwość na założenie DM na naszej sieci. Wiem , że moje zdanie praktycznie w ogóle się nie liczy ale moim zdaniem coś nowego jest nam potrzebne, aby potrenować skila na deadmatchach. A demka nie ma racji i też powinniście zapytać innych graczy o opinię. Bo dużo ludzi spotykam na DM z sieci mpgs i warto spróbować czy DM na sieci mpgs wypali. 

2 osoby lubią to

Masz r acje nie liczy sie :) juz był 4fun i gówno z tego wyszło praktycznie pusty serwer only 

Tyle że z tego co widzę to serwer DM ale only DD2 :D Jeśli właściciel zgodziłby się zmienić serwer na np 4fun, albo TP z uwagi na ilość slotów, to można rozważyć. Nie widzę jednak sensu dodawania kolejnego serwera Only DD2, mimo że byłby to serwer DM. A dodatkowy serwer się przyda dla dalszego rozwoju sieci, z tym że nie za wszelką cenę. Trzeba ocenić czy ten moment i akurat ten serwer jest odpowiednim wyborem.

Napisano (edytowane)

co do zmiany to moge zmienic tylko prosze o konkrety i jesli bede  miał pewnosc ze  server znajdzie sie u was   prosze pisac na gg co chcecie zmienic

Edytowane przez Dolar$

tez czasem bym pogral w cos innego, ale jesli wlascicielem byl by Łukasz pamietamy co bylo z 4fun niby pod jednym szyldem a robili nam pod gorke co chwila byla spinka o cos wiec steptycznie podchodze do nowego serwera. moze za jakis czas obecnie jestem na NIE

@Mechu84 Też nie można się sugerować tym co było z poprzednim 4fun`em. Jestem optymistą i wierzę że większość ludzi jednak jest "normalna" i z każdym można się dogadać. Tutaj widać że kolega startuje z serwerem i jest otwarty na zmiany, a przede wszystkim dialog. Tam tego brakowało. Póki co wbiłem na chwile na serwer i jest strasznie zlagowany. Za dużo zbędnych pluginów z modelami z CSGO, a i slotów widziałem zaledwie 11.  Na 4fun`a i TP za mało, jedynie klasyczny DM. Chyba że dałoby się zwiększyć liczbę slotów, wtedy taki 4fun ewentualnie 3/4maps by się nam przydał. Na początek można by zrobić z niego serwer z mapami typu aim_, fy_ czy awp_. Jednak to tylko propozycje bo decyzyjny w tym aspekcie jest Łukasz. A i sam DolarS nie musi się zgodzić na takie zmiany. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.