lerran

PODANIE O ADMINA ! :)

8 postów w tym temacie

Nick w grze / na forum: lerran

Doświadczenie (w byciu adminem): 3 lata

Czas jaki dziennie poświęcasz na grę w CS-a: 8 h

Znajomość AMXX (w skali 1-10): 7

Staż w CS-sie (jak długo już grasz): 9

Steam / NonSteam: NonSteam, choć mam Steam ale nie zainstalowanego.

Dlaczego właśnie Ty: Moje zdanie jest 1 i go nie zmieniam, potrafię przyznać się do błędu, potrafię współpracować, nie ignoruje problemów ludzi, Potrafię sobie poradzić w administracji...

Kontakt: Forum, GG.

Czy zgadasz się na jednorazową opłatę (SMS) - 7.38 zł: Tak

Na forum ci widuje ale konto masz tydzień z serwera choć ostatnio zabiegany i mało czasu to nie widziałem ci wgl ale tak jak mówię ostatnio trochę krucho z czas dla mnie NIE może inni coś więcej o tobie wiedzą i będą ci przychylni

Jak dla mnie NIE.
Nie wydaje mi się żeby brakowało nam adminów jak na razie
brak steam
i ogólne jakoś mnie nie przekonuje ten gracz aż tak żeby można mu było zaufać

bede na +TAK  jak kto sie wykruszy albo na prawde nie bedzie mogl. a teraz jak jeszcze mi sie udalo wspierac chlopakow to wczoraj gralo nas 6.... poza tym jestes bardz wporzadku i nie bede mial nic przeciwko jesli sprobujesz innym razem. ale poki co NIE :< 

Biorąc pod uwagę że nie jesteś z nami zbyt długo, nie grasz na steamie, i adminów jest na ten moment wystarczająca ilość to póki co nie. Jeśli chcesz pomóc w sprawnym działaniu sieci może spróbuj za jakiś czas złożyć podanie na moderatora? Gowemu przydała by się jakaś pomoc, a administracja radzi sobie bardzo dobrze. Ale tak jak mówię, pobądź z nami jeszcze, daj się poznać i pokaż że nie zależy Ci tylko na randze. 

Pozdro 600

1 osoba lubi to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.