jezus

PODANIE O ADMINA

10 postów w tym temacie

Nick w grze / na forum: jezus chytrus

Doświadczenie (w byciu adminem): 4lata

Czas jaki dziennie poświęcasz na grę w CS-a: 7h

Znajomość AMXX (w skali 1-10): 7

Staż w CS-sie (jak długo już grasz): 14lat

Steam / NonSteam: 0:0:2570230 STEAM

Dlaczego właśnie Ty: dorosla osoba z mutacja i potrafiaca rozroznic czysta gre od uzywania hackow przez swoj staz. spedzam sporo czasu w grze w ciagu dnia (L4 od roku ) takze powinienem sie sprawdzic :)

Kontakt: steam login Gormaz nick (CHYTRUSEK)

Czy zgadasz się na jednorazową opłatę (SMS) - 7.38 zł: nie potrzbeuje VIP wieksza frajda bez

1 osoba lubi to

Opłata nie jest za VIP'a :D tylko na rozój servera, a tak poza tym to na + przemawia wiek, staż, ogarnięcie, komunikacja na - jedynie co to mała aktywność na forum ale to się da nadrobić. Wiec ja jestem jak najbardziej za ;) 

1 osoba lubi to

takze okej jesli chodzi o wplate. przy czym wole sms ze wzgledu na brak dostepu do konta internetowego , pozdrawiam pracownikow Mbank :P

Za aktywność na forum duży minus, z serwera coś tam kojarzę, ale słabo. Póki co nie, daj się poznać i złóż podanie za jakiś czas :) Pozdrooo

Aby tylko nie zaczął pisać durnych postów jak to niektórzy potrafili żeby zwiększyć tą aktywność na forum i nie wchodził w dupę bo mnie osobiście strasznie to zraża :) a tak po za forum myślę, że można dać chłopu szanse.Także ja jestem na tak 

1 osoba lubi to

hmmm ogarniety na serwie tylko troche jezyk musisz poskromic mamy dawac przyklad czesto go widze przyda sie do pomocy ostatnio kazdy jest zabiegany a mowi ze ma duzo czasu jak dla mnie

Tak

1 osoba lubi to

Mi sie tam z nim gra dobrze tylko ostatnio ciagle piszesz ze ktos odpalony i strasznie mnie to irytuje i zebys nie rozdawal banow na lewo i prawo tak jak wyzej na tak potrzeba ludzi ogarnietych a kazdy ma jakies wlasne zycie wiec nowe rece sie zdadza

1 osoba lubi to

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Twoje podanie zostało przyjęte. Skontaktuj się z Administratorem po odbiór rangi.
1 osoba lubi to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.