Zimka

Podanie nr.2 Zima

6 postów w tym temacie

Nick w grze / na forum: Zimka

Doświadczenie (w byciu adminem):Posiadałem własną sieć + Adminowałem na 5-6 sieciach ( jak ktoś jest ciekawy na jakich to pw )

Czas jaki dziennie poświęcasz na grę w CS-a: Ujmę tak aktualnie nie pracuje to mam prawie cały dzień,nie zawsze chce mi się grać  ale siedzę przy kompie więc czy tak czy tak mogę co 10 min sprawdzać jak sytuacja na serwerze.

Znajomość AMXX (w skali 1-10): 7-8

Staż w CS-sie (jak długo już grasz): od 8 lat z przerwami ostatnio grałem w GO ale wróciłem do 1.6

Steam / NonSteam: STEAM

Dlaczego właśnie Ty: Myślę że przyda się pomoc w ogarnianiu serwera,utrzymania kultury na serwerze.Ze względu na to że  serwer mi się podoba to chciałbym pomoc w rozwoju serwera jak i sieci.

Kontakt: STEAM/Forum,jeżeli zajdzie potrzeba numer tel

Czy zgadasz się na jednorazową opłatę (SMS) - 7.38 zł: Jeżeli będzie taka potrzeba to tak (chwilowe bezrobocie)

Dziękuje za poświęcony czas.Pozdrawiam Ps. za 2h minie 7 dni od poprzedniego podania 

robisz podjazdy na adminow wytykasz nam ciagle cos i chcesz zebym dal ci tak?? dla mnie zdecydowanie

NIE

Dla mnie również jak na razie Nie. I nie składaj nowego podania za tydzień czasami..

Edytowane przez Code Error

Osobiscie mi problemow nie sprawia tak ze NEUTRAL ... ale po rozmowie z innymi adminami . NIE 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.