Shiny>SKILL

Drugie podejście

7 postów w tym temacie

Nick w grze / na forum: BAPH. / Shiny>SKILL

Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadałem Admina na kilku serverach, sieciach. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na grę w CS-a: Jakieś 2, 3godzinki - minimalnie. 

Znajomość AMXX (w skali 1-10): 7

Staż w CS-sie (jak długo już grasz): Ponad 7lat na steam, coś około 8 ogólnie.

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego właśnie Ty: Z tego co się orientuje to nadal Wam brakuje Adminów na serverze, a ja chciałbym tą lukę nadrobić swoją osobą.
Pilnowanie skupiska graczy, jakim jest server to dla mnie żaden problem, iż doskonale się odnajduje w tej roli. Jak pisałem wyżej - mam doświadczenie w tym kierunku i to dobre.
Strzelam się nie od dziś w tych pixelach, co doprowadza mnie do natychmiastowego rozpoznania osoby używającej wspomagaczy, również i osoby ogarniętej - dobrze grającej, a w razie wątpliwości screenshot' y potrafię robić. 
Czasu aktualnie mam w bród, więc i w bród mnie widać na serverze, co również wychodzi mi na plus. Dłużej jestem, dłużej pilnuje. 
Poza powyższymi słowami dodaje jeszcze te, które pisałem w poprzednim moim podaniu o tą rangę:
- nie sprawiam problemów;
- wielokrotne, drobne wsparcie SMS z mojej strony na rozwój sieci; 

Kontakt: GG, Steam, Forum.

Czy zgadasz się na jednorazową opłatę (SMS) - 7.38 zł: Tak, zgadzam się. 

PS: Mam nadzieję, że tym razem się uda, proszę o pozytywne rozpatrzenie owego podanka. :) 

Aktywny na serwerze, jak i forum. Coś tam ogarnia, osobiście kłopotów  z nim nie miałem. Podsumowując - czemu nie? :) 

Kulturalna, często widziana na serwerze persona.

Będzie zdecydowanie najbardziej ogarniętym adminem z obecnych.

Jestem na tak.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Twoje podanie zostało przyjęte. Skontaktuj się z Administratorem po odbiór rangi.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.