Zimka

Podanie Zimka

6 postów w tym temacie

Nick w grze / na forum: Zimka

Doświadczenie (w byciu adminem):Posiadałem własną sieć + Adminowałem na 5-6 sieciach ( jak ktoś jest ciekawy na jakich to pw )

Czas jaki dziennie poświęcasz na grę w CS-a: Ujmę tak aktualnie nie pracuje to mam prawie cały dzień,nie zawsze chce mi się grać  ale siedzę przy kompie więc czy tak czy tak mogę co 10 min sprawdzać jak sytuacja na serwerze.

Znajomość AMXX (w skali 1-10): 7-8

Staż w CS-sie (jak długo już grasz): od 8 lat z przerwami ostatnio grałem w GO ale wróciłem do 1.6

Steam / NonSteam: STEAM

Dlaczego właśnie Ty: Myślę że przyda się pomoc w ogarnianiu serwera,utrzymania kultury na serwerze.Ze względu na to że  serwer mi się podoba to chciałbym pomoc w rozwoju serwera jak i sieci.

Kontakt: STEAM/Forum,jeżeli zajdzie potrzeba numer tel

Czy zgadasz się na jednorazową opłatę (SMS) - 7.38 zł: Jeżeli będzie taka potrzeba to tak (chwilowe bezrobocie)

Dziękuje za poświęcony czas.Pozdrawiam 

No forum i serwie tyle co gracz FarT mu daliśmy Nie więc było by krzywdzące dać tobie tak sorry choć przydał byś się bo masz póki co wieczne l-quatrro i dużo na serwie siedzisz jak dla mnie poczekaj jeszcze trochę 

Tak jak kolega wyżej, na razie neutral co do Cb. Jeszcze trochę się ograj, przekonaj nas do siebie i spróbuj za jakiś czas :) 

Dokładnie, pograj z nami jeszcze trochę. Ogólnie ogarnięty chłopaczyna się wydaje, ale zobaczymy czy zależy Ci na serwerowni, czy na randze. ;) 
PS. Wielu zniechęciło się odmową jednak tutaj mam dobre przeczucie :)

pograj z 2 tyg przekonaj nas do siebie zacznij powstrzymywac emocje na serwerze nie wytykaj innym ze zle graja a sie zobaczy obecnie jestem na

Nie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.