kdn

[SKARGA] KŁACZEW

6 postów w tym temacie

Nick admina/gracza oskarżonego: KŁACZEW, jakoś tak - wiecie o jakiego z adminów chodzi
	Czas zdarzenia (Godzina i data): jakieś 10 minut temu
	Mapa: dd2
	Opis sytuacji (Czym zawinił?): No cóż, z tej strony znów jedna z bardziej kontrowersyjnych osób ostatnio.
    Admin nie reaguje na na obrazy innego gracza.
    Sytuacja wyglądała następująco - rozbroiłem bombę, a gracz prawdopodobnie Wood'i nie słyszał tego, jak ją broję.
    Podczas gdy rozpoczęła się nowa runda został nazwany przez VIPa NiEbIeSkI debilem, co według mnie jest obrazą (czy VIPów obowiązuje osobny regulamin?).
    Jeżeli nie, to dlaczego ja zostałem zbanowany za 'młota' na pół godziny?
    Po spytaniu admina dlaczego nie zareagował, powiedział, ze nie czyta wszystkiego, ale w takim razie pojawia się moje pytanie - od czego ma konsolę?
    Dlaczego podchodzi olewczo do moich pytań, a odpowiada zwrotem 'xde' zamiast normalnie mi odpowiedzieć? 
    Co to w ogóle za zachowanie ze strony admina, który nakazuje mi z tym iść do sądu?
    Śmieszne zachowanie jak na osobę, która powinna świecić przykładem i być dla graczy.
    Dowody: macie logi
	IP/SteamID oskarżonego: macie u siebie

prosze przedstawic dowody scriny albo swiadka zaistnialej sytuacji oraz prosze admina o wypowiedzenie sie

A ty co adwokat jego? Jeżeli gracz Woodi nie czuje urazy za te słowa i nie złożył skargi to ja sądzę, że nie ma o czym rozmawiać..

Tak jak napisałem - dowody macie w logach, jest to najbardziej wiarygodne i niezawodne źródło.

@EDIT:

To czy jestem adwokatem nie powinno być w Twoim interesie.

Złożyłem skargę ponieważ widzę, że admin nie stosuje się do regulaminu, a to już jest między innymi moja sprawa.

Całą rozmowę widać na czacie, czyli u Was w logach. Gracz prawdopodobnie się odzywał, ale co mógł zrobić skoro szanowny admin nie widzi co się dzieje?

A druga sprawa to podejście admina do mnie co zostało opisane. Czyżby umiejętność czytania zanikała?

Edytowane przez kdn
1 osoba lubi to

@kdn Mamy do czynienia z ludźmi i jak wiadomo do każdego podchodzimy inaczej. Jeśli znamy człowieka i wiemy że zachować się potrafi, a drugi nie czuje urazy, oko raz czy dwa można przymknąć. No chyba że ktoś cwaniakuje i na siłę próbuje przekonać nas do swojej racji. "Pracujemy" z ludźmi i akurat czynnik ludzki jest traktowany dość elastycznie. Moim zdaniem marne prowo, ale próbuj dalej.

@kdn w sumie masz rację obraza gracza jest karana admin przeoczył zdarza się. Następnym razem jeśli ktoś notorycznie będzie obrażał innych graczy możesz to zgłosić za co będziemy wdzięczni jednakże sporadyczne słowa na czacie nie są takiej rangi by składać skargi na admów. W czasie gry poinformowałeś admina też słusznie ale nie wymagaj od niego że od razu będzie kogoś banował z pewnością @kłacz[E]w`1968`WRWE` w ciągu dalszej gry sam zwrócił by większą czujność na zachowanie gracza obrażającego. Uważam temat za zamknięty na skargę to za mało. Jeśli miałeś do niego pretensje w czasie gry że nie banuje to się nie dziw że tak się zachował w tej sytuacji a nie inaczej.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.