Shiny>SKILL

[Podanie na Admina] BAPH.

7 postów w tym temacie

Nick na forum / w grze: Shiny>SKILL / BAPH.

Wiek: Niedługo dwadzieścia-jeden wpadnie, dwadzieścia z dniem dzisiejszym.

Doświadczenie (w byciu adminem): Wielokrotne. Dostęp do Admina był mi przyznany kilkanaście razy, na kilku sieciach, jedne już nie funkcjonują, jedna istnieją.    

Czas jaki dziennie poświęcasz na grę w CS-a: Z tym czasem to różnie bywa - niekiedy go nie ma,  niekiedy jest w nadmiernej ilości. Oznacza to, że będą dni kiedy mnie nie będzie, ale również będą dni, że będziecie mieli już dość mojej osoby na serverze, ponieważ tyle godzin będę grał.  

Znajomość AMXX (w skali 1-10): 7 - 8, używanie panelu administracyjnego nie sprawia mi jakichkolwiek problemów.

Staż w CS-sie (jak długo już grasz): Około siedmiu lat.

Steam / NonSteam: Platforma Steam. 

Dlaczego właśnie Ty: Mam ogromne chęci do pomocy w unieszkodliwieniu ludzi grających na niedozwolonych programach, wbrew regulaminowi panującemu na serverze, co mogą potwierdzić obecni Admini (sporo zgłaszam na u@), potrafię odróżnić utalentowanego gracza od dna grającego na wspomagaczach. 
Jestem bardziej dojrzałym osobnikiem od czasów poprzedniej sieci, którą prowadził Łukasz (RooT) i  żadnych problemów ze mną nie będzie, już nie wdaje się w kłótnie, iż tego typu sprawy nauczyłem się rozwiązywać za pomocą forum, ażeby ocenili to właściciele, head administratorzy sieci, moderatorzy. 
Kultura, opanowanie, bezkompromisowość, bezstronniczość, spokój, te cechy nie są mi obce.  
Co jakiś czas jestem w stanie wysłać jakiegoś SMS'ka wspierającego naszą sieć - ktoś ma do mnie przyjazne, miłe podejście to ja vice versa. 

Kontakt: Gadu-Gadu, Forum, Steam.

Czy zgadasz się na jednorazową opłatę (SMS) - 7.38 zł: Zgadzam się.

:)

Edytowane przez Shiny>SKILL
Lepsza dla oka, czytelniejsza wersja.
1 osoba lubi to

-potrzeba adminów (a mało teraz ogarniętych się zgłasza)

-długo na forum (w końcu nie konto pod podanie)

-chce pomagać w rozwoju sieci składka (z podania wychodzi że nie jednorazowa)

-ma doświadczenie, steama , wiek 

-minusem jest to że się kłòcisz ale widać że skrucha jest a to ważne 

-TAK jak dla mnie 

1 osoba lubi to

Hmm ja bym sie jednak jeszcze wstrzymał.Jakoś słabo znam gościa, od paru dni go czasami widuje.

1 osoba lubi to

to ze konto na forum masz od dawna nic nie oznacza zalozyles potem znikneles i pojawiles sie znowu jakies 3 tyg temu :) na serwerze widzialem ciebie zaledwie z 3 razy . potrzebni sa admini aktywni co znajda czas zeby codziennie wbic pograj troche z nami pokaz ze ci zalezy a sie zobaczy obecnie sie wstrzymie

neutral

1 osoba lubi to

Ja również neutral spróbuj za 3 tygodnie jak będziesz aktywny na forum i serwerze z pewnością nasze neutrale zamienią się na tak :P chyba że coś przewiniesz :P

1 osoba lubi to

ostatnie dni widze cie czesto troche poznalem udzielasz konkretnych odpowiedzi udzielasz sie na forum i serwie pozatym Łukasz pisal mi ze cie zna z wczesniejszej serwerowni a to juz kolejny plus pograj jeszcze pare dni przekonaj reszte adminow do siebie i zloz pod koniec tyg nowe podanie te zamykam.

pozdrawiam

1 osoba lubi to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.