Policjant Asior

Admin

6 postów w tym temacie

Nick w grze / na forum: Asior/ Policjant Asior

Doświadczenie (w byciu adminem): Spore,

Czas jaki dziennie poświęcasz na grę w CS-a:3-4h

Znajomość AMXX (w skali 1-10):8

Staż w CS-sie (jak długo już grasz): Łącznie jakieś 5kh na steam w 1.6 +2 lata na nsie

Steam / NonSteam:STEAM

Dlaczego właśnie Ty: Przedszkole lata odpalone, admina nie widać, serwer wkońcu przez to upadnie, a ze serwer fajny, to chciałbym temu zaradzic.

Kontakt:STEAM /id/asior9521

Czy zgadasz się na jednorazową opłatę (SMS) - 7.38 zł: PRZELEW/SMS

Ostatnia próba..

ciagle masz jakis problem do adminow, wiec raczej sie dogadasz z nami tak jak w poprzednim podaniu jestem na 

NIE

Sory ze tak nienladnie ale.  

Przedszkole lata odpalone

Ostatnia próba ????

Jestem  na NIE

Przedszkole lata odpalone- Dzieci piszczace do mikro dosłownie, używając wspomagaczy (aim wh sh) 

Ostatnia próba- Chciałem zrobić coś da tej sieci, więcej haxow zgłaszam na SB niż nie jeden admin...Mam 2 serwery  które można by bylo podpiąć je pod forum, serwer nie jest dopracowany, są bugi, dużo bugow, chciałem pomóc, ale wy ppmocy chyba nie chcecie..

1 osoba lubi to

nie chce robic spamu ale niby masz 2 serwery a siedzisz u nas na forum jak i na serwie i komentujesz??  skoro wlasciciel gra u nas mozna sie domyslec ilu masz graczy u siebie pokaz nam wykres od stycznia ilu miales pro graczu.... jak juz wczesniej pisalem to jest only dd2 i tak zostanie bez udziwnien leczenia zbierania he rang itp.... nie nie chcemy innych serwerow pod naszym szyldem. mielismy raz z kism... i o malo sie serwer i forum nie rozpadl przez ich ingerencje oraz niszczenie reputacji. niech resztqa adminow odpowie i zamkne te temat

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.