gowno388

Ban za brak kultury!

3 posty w tym temacie

Napisano (edytowane)

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 7 godzin , 9 minut i 24 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Rothey 
[AMXBans] Powod : ' brak kultury ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ MPGS.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1561830071 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 31.178.227.223 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja

Nie zgadzam sie, raczej jestem kulturalny na codzien i rzadko niemily a tut aki ban, w dodatku na tydzien. Czekam na wyjasnienia 

Kurwnac kazdy sobie moze. Brakiem kultury mozna nazwac tekst typu: "**** ci matke" 

Brak kultury bardziej objawia sie w realnym swiecie a nie w grze bo jest to tylko pismo a nie wymowa, zachowanie etc.

Dostalem bana po napisaniu na [email protected] " koza" - chodzilo mi o gracza z takim nickiem co cheatuje

Ogolnie osoba ktora mi dala bana moim zdaniem nie zalsuguje na ta range, moze bys sie odnalazl grajac z botami. 

Edytowane przez gowno388

Hahahahaha mówisz ze jesteś kulturalny obrazając gracza cyt" umrzyj bocie jebany na raka lub Twoja stara pod biurkiem wlasnię" Taką masz wlaśnie kulturę :) 

Przed daniem ci bana skontaktowałem się z mechem i sam powiedział ze ban na tydzień :) 

PS.Mało mnie interesuję twoje zdanie czy powinienem mieć range admina czy nie, a jeśli tobie coś nie pasuje to sobie możesz sam grać z botami wtedy będziesz robił to co ci się podoba :)

Dla mnie ban ZOSTAJE!!!!! A jeśli nie zmienisz swojej pięknej kultury to zaś dostaniesz bana :) 

https://megawrzuta.pl/download/3e78a46c3ce69bf6021b017bd810df95.html

http://www90.zippyshare.com/v/yxc1bxm2/file.html

dowody w postaci wycinkow z konsoli sa jasne. 

myslalem nad banem i nie dales wyboru moze to bedzie nauczka dla Ciebie i innych graczy ze sa granice zyczyc komus zeby umarl na raka?? to jest chore. przemysl to albo nastepnym razem bedzie juz perm, bo nie chcemy takich graczy z takim poziomem i tokiem myslenia na naszym serwie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.