Policjant Asior

Podanie Asior

11 postów w tym temacie

Nick w grze / na forum: Asior/ Policjant Asior

Doświadczenie (w byciu adminem): Spore,

Czas jaki dziennie poświęcasz na grę w CS-a:3-4h

Znajomość AMXX (w skali 1-10):8

Staż w CS-sie (jak długo już grasz): Łącznie jakieś 5kh na steam w 1.6 +2 lata na nsie

Steam / NonSteam:STEAM

Dlaczego właśnie Ty: Przedszkole lata odpalone, admina nie widać, serwer wkońcu przez to upadnie, a ze serwer fajny, to chciałbym temu zaradzic

Kontakt:STEAM /id/asior9521

Czy zgadasz się na jednorazową opłatę (SMS) - 7.38 zł: PRZELEW/SMS

nie takie serwery juz padaly, admini nie maja umowy ani wyznaczonych godzin mamy tez inne zajecia.

na serwerze nie widzialem 

na forum od paru minut. 

jestem na 

NIE

Ja cie kojarzę z serwera bo już grałeś tu pare razy,nawet zglaszałeś cheaterów  do mnie na [email protected] ukrywam masz dobrego skila lecz niestety jak mechu powiedział  jesteś za krótko na forum.Pograj jeszcze trochę z nami,pobądź trochę na forum i wtedy złóż podanie.Obecnie jestem na NIE

Nie chce spamowac tutaj  ale kolega szuka.problemu w kazdym momenie gdy tylko ma.taka.opcje.

Az żałuję  ze niemam wycinki z consoli  bo gralem z nim kikla razy i prowokowal mnie i kick dostal kilka razy.

Moze kolega  Policjant cos doda od siebie w tej sprawie o ile ja pamieta ?

Przykro.mi.ale moim zdaniem to zly pomysl.

Kolego ^ spina była o bsy, napisałem juz propozycje zeby wgrac limiter, takie myślenie, aa napisze na czacie ze gramy tylko na A to sie mnie posluchaja.. Wchodzi nowy gracz idzie na b plantuje pake i dostaje kicka, i zapewne juz nie wejdzie.

Co do godzin na serwie-Szczerze? Nie chce mi sie grać jak siedzi dwóch kolezkow z podstawówki na aimie i wh, zdarza się ze na serwie jest wiecej cheaterow niz normalnych graczy. Jak wejdzie ze mną admin na serwer i będzie banowal tych graczy, to godziny szybko wbije. Forum? Nie lubie siedzieć ma forum, jako admin wchodziłem codziennie na telefonie przed szkołą i na przerwach w dział serwera na ktorym mialem adma, tyle wystarczalo.

Nie umiem edytować tematu na telefonie, albo sie nie da 😂

Limit byl juz wgruwany obczaj starsze posty.Jesli  gracze ns cie denwrwuja wejdz na serwer  steam problem z glowy. 

Nie szukaj problemu na servie a moze poszukaj  go.w odbiciu lustra

Nsy  byly sa i beda zawsze tak samo cheaty

Wiec nie mysl ze zbawisz świat .

Sory  ale dla.mnie pokazałaś  swoja twarz  podczas  ostatniego razu i niechce miec takich kolwgow wsrod adminów

1 osoba lubi to

Temat był i co? Szybciej i prościej dac notatke na hudzie niz wgrać plugin. 

Na serwerach steam też sa ludzie odpaleni 😊

My nie musimy być kolegami, jako admin masz robic jak najlepiej dla graczy, a nie patrzeć ma spine miedzy nami, bo raczej demek nie bedziemy musieli razem rozpisywać itp.

Godzinę temu, Mechu84 napisał:

nie takie serwery juz padaly

Mi się wydaję czy ty masz admina? Z takim podejściem powinieneś go odrazu stracić

Tamat byl i to. Zobacz na forum i przeczytaj  gdybys widzial jak sie skonczyl nie musial bys pytac

Jesli.mam robic  wszytko  co najlepsze  dla graczy  to staram sie to robić  od poczatku i wlasnie dlatego  jestem  na Nie bo Moim zdaniem sie nie nadajesz ,bo admina  na rozwiązywać  problemy a nie je stwarzać . Piszesz w podaniu ze gra przedszkole . Dla Ciebie to mlodzi bo masz 17 lat a oni moze po 13. Mam 27 i to Ty dla mnie jeates mlodzikiem a jakos sie tym nie szczyce bo sa i odemnie starsi i lepsi .pisze idz na server only steam a ty ze sa czity. Wszedzie sa czity nawet w ligach esl i ludzie jakos graja.

Wchodzac na server akceptuj to ze mozesz sie spotkac z haxami

New game i niemasz  czitow :)

A jesli myslisz ze nawiazesz z kim kolwiek jaka kolwiek wiez bez kolezenstwa lub przyjaźni to naprawde niewiem jakich masz znajomych   poza gra.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.