Martina ;*

[UnBan Team] Martina

5 postów w tym temacie

Nick: Martina

Doświadczenie (x/10 + opisz je): 6/10, moje doświadczenie jest na poziomie średnim, ale uznaje to że jest dobre, bo wiele rzeczy się nauczyłam przez te parę lat gry. 

Coś o sobie: Moje imię to Martyna, już wszyscy znacie ;D. Mam 19 lat, pochodzę z okolic Wrocławia. Interesuję się muzyką, śpiewem, sportem oraz CS'em.

Dlaczego ty?: Jestem osobą kulturalną, miłą a także pomocną oraz. aktywną .Ranga UBTeam oraz jej obowiązek nie jest mi obce. Posiadałam już Ubeka na jednym serwerze, jest to Turek który już nie działa. Zdarzają się sytuacje że gracze czekają na rozpatrzenie SS'ów wiadomo jest jakiś okres czasu ale osobiście jestem osobą która w domku, i na dworze jest wstanie ogarnąć wszystko :) Posiadam doświadczenie w spr SS'ów i demek potrafię odróżnić czita od porządnego gracza.  Szczerze mówiąc staram się dopełnić "luki" w moim doświadczeniu, chciałabym się dowiedzieć kilku dodatkowych rzeczy mówiąc trzema słowami "Chciałabym rozszerzyć doświadczenie" Jestem aktywna i chciałabym brać udział w rozwijaniu Sieci MpGames.pl.

Kontakt: GG, FORUM (PW)

dostalas ssy i jeszcze perfidnie wbijasz na serwer mowilem ze masz wyjsc dostalas 3 kick wbijalas na nowo. jeszcze raz i perm poleci.

jestem na 

NIE ps widze ze pchasz sie na sile do administracji

hahaha Brakuję jeszcze podania żeby być na równi z Łukaszem :D 

Koleżanko jeśli w podaniu o admina kazdy był na NIE ponieważ za krótko grasz to nie licz też na inną range bo jej nie dostaniesz :) 

Jestem na Nie 

Ps mija już prawie 24h od twojego bana za ssy a ty dalej je nie wstawiłaś :D 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.