Martina ;*

Boty Atakują ;D

12 postów w tym temacie

Nick admina/gracza oskarżonego: Boty atakują ;D

Czas zdarzenia (godzina i data): Stało się to dziś, godziny nie pamiętam.

Mapa: DD2

Opis sytuacji (czym zawinił?): Czym zawinił?, myślę że tak ogólnie niczym, tylko po prostu na serwerze trzech graczy używało wspomagaczy i z adminów był

tylko Boty Atakują ;D więc napisałam mu na [email protected] parę razy żeby ich sprawdził, po czym powiedział że patrzy na nich a dalej grał. Nie spodobało mi się to troszkę bo dużo graczy w tym czasie też pisało na czacie że na cheatach grają, a Boty najwyraźniej wolał grać niż zabrać się do obowiązków. Nie mówię oczywiście że ma cały czas siedzieć na spec'cie i sprawdzać graczy, tylko dostał ode mnie kilka zgłoszeń i nawet nie zawahał się tego sprawdzić.

Przykro mi Boty że muszę takie coś tutaj pisać bo naprawdę mi się nie chce tego wszystkiego pisać ale po prostu jak mi się coś nie podoba (chodź mi teraz o twoje nastawienie) to wolę to napisać i wszystko wyjaśnić, bo nie spodobało mi się to, a większość graczy chciała sobie normalnie pograć a nie szło grać.

Wiem że jesteś spoko adminem, ale też takich głupich rzeczy nie można lekceważyć. Musiałam tą skargę (tak jakby skargę) napisać bo taka już jestem że jak mi się coś nie podoba to wole powiedzieć, no tutaj to napisać. Chciałabym żebyś takich zgłoszeń nie lekceważył, mam taką prośbę do ciebie.

Możesz mnie przez to nie lubieć i możesz też mnie znienawidzić ale musiałam po prostu, Przepraszam i myślę że następnym razem nie będziesz takich idiotycznych zgłoszeń lekceważył, bo powinno ci najbardziej zależeć na dobru graczy i żeby był porządek na serwerze. Wiem że tego porządku pilnujesz i dobrze, ale jak to mówią tak popełnia błędy, a na błędach człowiek się uczy.

Dowody (ss/demo): Brak

IP/SteamID oskarżonego: Brak

IP oraz SteamID własny: Brak

Widzisz Martina był prawie Pełny serwer a ja byłem sam na serwie z adminów.Na każde zgłoszenie zawsze reaguje, być moze nie widziałem za 1 razem gdy pisałaś bo mogłem na chwilę odejść od komputera gdy się skułem :). A Też nie mogę od razu kazdego banować bo ktoś napisał na [email protected] ze ktos gra na haksach. Muszę kazdego z osobna zobaczyć jak gra a potem zrobić to co należy.Niestety się nie potroję i nie mogę zobaczyć 3 graczy na raz.A to ze jestem  w tt czy ct to nie znaczy ze gram.Używam komendy która sprawia ze ty mnie widzisz że bym grał a tak naprawdę jestem na Spect :).Gdybym każdego banował od razu bo ktoś napisał na [email protected] to by byla zas skarga ze banuje i nawet nie patrze jak ktoś gra :) Wiem ze jestes na mnie zła bo dalem ci NIE w podaniu ale pograj jeszcze z nami troche a bede na TAK. :)  

Zobacz na AMXBans ile dzisiaj banów poleciało z mojej ręki. i tak jest kazdego dnia albo i wiecej jeszcze daje gdy gram w cs :) Czy gdybym miał wszystko w dupie to leciało by tyle banów z mojej ręki???? 

A i były też skargi na cb ze masz wh i co miałem od razu ci dać bana? Nie wszedłem na spect przez komendę i cię obserwowałem jakiś czas :) a gdybym ci dał od razu bana to byś płakała ze nawet na cb nie spojrzałem i dostalas bana bez powodu :) 

Nie jestem na ciebie zła że dałeś mi w podanie na nie, bo wiedziałam że będzie na nie ze względu na to że za mało czasu tu jestem, ale nie ważne. Chodź mi tylko i wyłącznie o to że sam mówiłeś pisz mi na [email protected] pisałam kilka razy to samo i dalej nic z tego nie było. A drugą stroną napisałeś że każdy kto ci napisze na [email protected]  i byś dał odrazu bana to by była masakra, tylko wiesz. Pisałam ci "sprawdzisz mi jego". Nie pisałam ci że masz go odrazu banować. Ale okey niech będzie że masz rację  w tym wszystkim bo w większość masz ale zakończmy temat, bo w dzisiejszej sytuacji nie podobało mi się twoje nastawienie do tego, ale uznajmy że jest okey i niech już tak pozostanie, bo nie chce na darmo się kłócić i nie wiadomo czego jeszcze robić, chciałam tylko napisać to co mi się nie spodobało i tyle.

Edytowane przez Martina ;*

ja tez poprosze o ich nicki od 17 do 19stej boty dal 6 banow

chce to wyjasnic nikt nikogo nie bedzie kryl pobiore demko i zobacze czy naprawde byli odpaleni nikt nie jest nie omylny bedzie to nauczka dla nas zeby lepiej pilnowac albo wyjdze ze daremne zglaszanie bylo.

Dostałem wykaz czatu i ...

'say_team' "@aim sk spawn"
Martina -17:07:13-Dostal bana

say' "boty zauwazyles ze tutaj ten Odpalony jest odpalony?

'say' "to jest chyba admin"
Boty atakuja  :D  i Faktycznie to był admin bo pisałem znim na [email protected]

Nw czy mówiłaś to akurat serio czy w żartach ale wolałem ci odpowiedzieć :) 

Martina -18:34:59- 'say_team' "@z aimem"
RUREK -18:35:05-Tak jak mówiłem wczesniej.Bylem aktualnie sam na serwie z adminów i nie potrafię obserwować jednocześnie 3 osób na raz i jak dobrze pamietam gdy już do niego doszedłem: gracz rurek zaraz opuscił serwer ponieważ nie spodobała mi sie jedna jego akcja i chciałem mu zrobić ssy 

'say' "kutasiorz na aimie "
small dick big heart-Dostał Bana 

Martina -18:51:16- 'say_team' "@BOTY posparzataj tych haxow"

18:51:31- 'say_team' "@ krystiano odpalony-Tutaj nie byłem pewny,długo go obserwowałem ale ostatecznie dostał ssy

Chciałbym dodać jeszcze ze o godz 18:53:32 czyli zaraz po twoim zgłoszeniu napisałem taką wiadomośc do krystiano poniewaz już go obserwowałem Boty atakuja :D: 18:53:32- 'say' "@ krystiano nie kamp w teksturach"

I jeszcze miałaś jakieś podejrzenia do Gracza Ruffson i go obserwowałem z 2 rundy po czym wyszedł z serwera 

PODSUMOWANIE: Staram się jak tylko moge, jak również staram się traktować każde zgłoszenie poważnie :) Jednak nie mogę się od razu sugerować tym ze ktoś pisze na [email protected] to od razu mam go banować musze najpierw go obejrzeć a też się nie potroję i nie dam rady patrzeć jednocześnie na 3 graczy.Na przyszłość proszę o większą cierpliwość :) Na tym serwerze żadne oszustwa nie przejdą.Chciałbym na sam koniec dodać ze nie patrz na to zę nie wchodzę na spect ponieważ rzadko tam wchodzę. Przeważnie gdy na kogoś patrze to wpisuję pewne zaklęcie w consoli i już jestem na spect choć ty mnie dalej widzisz w teamie tt lub ct. Pozdrawiam :D 

Martina -18:33:33- 'say_team' "@Sprawdzisz tego GRABARZA"
Boty atakuja :D -18:33:50- 'say' "KK"
Martina -18:34:59- 'say_team' "@z aimem"
Martina -18:36:32- 'say' "Ej Boty"
Martina -18:36:43- 'say' ""Martina -18:51:41- 'say_team' "@Lama tak samo wh
Martina -18:51:41- 'say_team' "@Lama tak samo wh"
Lama -18:51:31- 'say_team' "@ krystiano odpalony / wh"
Lama -18:51:39- 'say_team' "@ dokladnie wie gdzie kto jest"
Lama -18:51:49- 'say' "/zglos"
Lama -18:52:01- 'say' "wh ma perfidne"

Boty atakuja :D -18:53:32- 'say' "@ krystiano nie kamp w teksturach"
Martina -18:54:04- 'say' "Boty wejs tutaj ogarnij to"
Boty atakuja :D -18:54:24- 'say' "patrze spokojnie"
Martina -18:54:36- 'say' "wlasnie widze jak patrzysz ze tu polowa z wh"
Boty atakuja :D -18:57:51- 'say_team' "@ siema pawel"
Pawel :] -18:58:09- 'say_team' "@@ ok ja jestes wpadne potem byslalem ze jakies haxy ,p"
Boty atakuja :D -18:58:10- 'say_team' "@ patrze na tego krystiano"
Martina -19:10:59- 'say_team' "@Boty przestan grac i ogarnij ten brud tu"
Martina -19:12:41- 'say' "Jest tu jakis admin ktory ogarnie to wszystko?"
Martina -19:51:28- 'say' "Admin siedz i gra a tutaj lataja z wh"
Martina -19:53:39- 'say' "Dzisiaj tutaj spedzilam caly dzien i chyba z 40 haxow bylo jakby razem policzyc"
2017-12-25 G.R.A.B.A.R.Z. Boty atakuja :D ssy Na zawsze
2017-12-25 krystiano Boty atakuja :D ssy Na zawsze
2017-12-25 small dick big heart Boty atakuja :D SSY Na zawsze

wykaz rozmow jak widac admin byl sam na sewrwie jak by mial banowac kazdego co sie zglosi bez sprawdzenia to byly by dopiero skargi. trzeba zobaczyc pare rund a nie banowac bo sie podoba. pozatym jak juz pisal jest komenda amx.... ktora przenosi na spect a gracze widza jak by byl w ct albo tt. 

jak widac niektorzy co byli zgloszeni dostali bana. ps na Ciebie tez sie skarza ze masz wh a nie dostalas ssy. ostatni raz prosze zeby nie gadac na ts podczas gry bedzie to traktowane jako podpowiedz i ban. 

Myśle ze moja sprawa została wyjaśniona i nie udowodniono mi winy :) a Martina powinna zastanowić się nad swoim postępowaniem skoro piszę skargi na forum a sama gra na aktywnym banie,bo nie chce wstawić ssy na forum:)  

Poprosiłbym o zamkniecie tematu. :D:)  

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.