Martina ;*

(Podanie) ~ Martina

8 postów w tym temacie

Nick w grze / na forum: Martina / Martina ;*

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłam Adminem na kilku serwerach, mam spore doświadczenie w tej branży.

Czas jaki dziennie poświęcasz na grę w CS-a: Jest to jakieś 7-8 godz. niekiedy zdarza się że gram cały dzień od 8 rano do 1-2 w nocy, oczywiście z przerwami na posiłek.

Znajomość AMXX (w skali 1-10): 8/10

Staż w CS-sie (jak długo już grasz): 3-4 lata

Steam / NonSteam: Obecnie gram na NonSteam

Dlaczego właśnie Ty: Dlatego że jestem osobą doświadczoną w Adminowaniu, jestem miłą, uprzejmą, kulturalną i bardzo pomocną osobą. Gram bardzo często w godzinach porannych (brakuję wtedy adminów, więc mogę się przydać). Może nie jestem tutaj aż tak długo ale zauważyłam na serwerze że jest dużo graczy którzy używają wspomagaczy, myślę że kobieca ręka się przyda i dacie mi szansę. Oczywiście uszanuję każdą waszą wypowiedź (decyzję), bo nie jestem tutaj po to żeby być Adminem i nic nie robić, tylko po to żeby zadbać o porządek i kulturę na serwerze. Wiem że się długo nie znamy, tak ogółem to wgl się nie znamy, ale zawsze jest czas żeby się poznać i myślę że szybko się poznamy.

Czy zgadasz się na jednorazową opłatę (SMS) - 7.38 zł: TAK

Edytowane przez Martina ;*
1 osoba lubi to

na serwie widzialem wczoraj. milo, ze zagoscilas w naszych progach daj sie poznac. przekonaj adminow a chetnie widzimy kobiete w naszych szeregach mialismy juz kobiety i dobrze sie dogadywalismy. obecnie sie wstrzymam i poczekam na wypowiedz reszty zalogi :) 

wiek na tak i gra bardzo  dobrze  szkoda ze NS gralem z nia wczoraj ale mowilem na wstepie nie skladaj podania odrazu  bo bedzie NIE

daj sie poznac pokaz ze pobawisz sie z nami dluzszy czas

narazie NIE

po przemysleniach nie mozna dac sie zwiesc kobiecie z calym szacunkiem wszyscy traktowanie tak samo wiec daj sie poznac udzielaj sie na forum jak i na serwie a zobaczymy ps nie rob tego i nie gadaj na ts podczas gry nie wiemy o czym gadacie i nas to nie obchodzi ale to traktowane jest jako podpowiedz czyli wh w innej postaci wiec nie strasze ale bana za to mozna wylapac daj za tydzien podanie o ile jeszcze bedziesz aktywna

obecnie na 

NIE

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.