Boty atakują :D

Podanie o Admina: Boty atakują

8 postów w tym temacie

Nick w grze / na forum:: Boty atakują :D

Doświadczenie (w byciu adminem): Bylem raz ale to z 10lat temu i w Cs surowce.W cs 1.6 jeszcze nie byłem ale chciałbym spróbować swoich sił

Czas jaki dziennie poświęcasz na grę w CS-a: 2h

Znajomość AMXX (w skali 1-10): Mysle ze tak 5/10 , (szybko sie uczę) 

Staż w CS-sie (jak długo już grasz): Nie pamietam odkąd zacząłem grać w cs 1.6 ale można śmiało powiedzieć ze z 8 lat 

Steam / NonSteam:obecnie NS,ponieważ nie pamietam loginu ani hasła do swojego steamu  

Dlaczego właśnie Ty: Bardzo mi sie podoba wasz serwer i chciałbym pomóc utrzymywać porządek na serwerze 

Kontakt:http://mpgames.pl/index.php?/profile/189-boty-atakują-d/

Czy zgadasz się na jednorazową opłatę (SMS) - 7.38 zł: TAK

i kto w koncu sie przelamal xD na forum jak i na serwie ponad rok staly bywalec sledzacy nasze postepy. mimo ze malo sie udziela na forum to sledzi nasze tematy i je przeglada :) widze po aktywnosci.... tez na poczartku nic nie umialem ida swieta wiec wiecej graczy bedzie wiec admin sie przyda 

menu admina mozesz sobie zbindowac wiec mysle ze sobie poradzisz kwestia poczytania wujka Google :) 

masz moje TAK

Dziekuję bardzo za poparcie :) Szczerze mówiąc miałem opory żeby składać podanie o admina ale Paweł i Bartek mnie namówili i powiedzieli ze dam sobie rade,no to  uwierzyłem w siebie i złożyłem w końcu te podanie :D 

Sam mowlem zeby sprobowal bo odkad ja zaczolem tutaj grac on juz byl ;p

bardzo czesto go widze I dobrze sie zachowuje .

TAK

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.