PDW

[PODANIE]PDW V2

6 postów w tym temacie

[ADMIN]PDW V2

Wstęp:

Witam, jest to moje drugie podanie na Admina na serwerowni, poprzednie podanie zostało odrzucone, ponieważ byłem zbyt krótko na serwerowni i musiałem się dać poznać (Owszem zgadzam się, nie mam nic przeciwko, każdy musi nabrać do kogoś zaufania), jak już wspomniałem wcześniej.. Jest to moje drugie podanie na Admina, prosiłbym jednak o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, będę spełniać odpowiednio obowiązki Admina.

1. Nick w grze/forum: PDW

2. Wiek: 16

3. Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo duże, potrafię rozpoznać jakich nielegalnych oprogramowań używa drugi gracz (Byłem 6 razy w życiu adminem)

4. Czas jaki dziennie poświęcasz na grę w CS-a: To zależy ile mam nauki, ale najczęściej sporo + jestem ciągle aktywny na GG (jedna wiadomość i jestem na serwerze)

5. Znajomość AMXX (w skali 1-10): 8

6. Staż w CS-sie (jak długo już grasz): 5 lat

7. Steam / NonSteam: NonSteam

8. Dlaczego właśnie Ty: W weekendy spędzam dużo czasu na serwerze, również nocami, a jak wiemy po nocach chodzi dużo graczy na nielegalnych oprogramowaniach i przeszkadza mi to w spokojniej, rozrywkowej grze

9. Kontakt: GG (61006415) oraz numer telefonu dla Administracji

10. Czy zgadasz się na jednorazową opłatę (SMS) - 7.38 zł: Zgadzam się

PS. Podanie zostało skopiowane z mojego poprzedniego podania, mam nadzieję że to nie robi problemu. ;)

Pozdrawiam, PDW.

PS. Podanie zostało skopiowane z mojego poprzedniego podania, mam nadzieję że to nie robi problemu. ;)

Stanowi to problem

jeżeli ktoś napisał NA NIE !

to oznacza że coś w podaniu go nie przekonało 

kopiując to robisz PLAGIAT własnej twórzczości i może to nie wyjść tobie za dobrze, ponieważ niektórzy mogą pomyśleć że jesteś leniem bez wyobraźni i tylko sobie skopiowałeś 

Chwilowo na Nie

6 razy adminem w 5 lat ? coś tu naciągane jest albo nie potrafiłeś współpracować i byłeś usuwany z funkcji.Lepiej napisz prawdę niż kopiujesz.

22 godziny temu, Exe.dll napisał:

PS. Podanie zostało skopiowane z mojego poprzedniego podania, mam nadzieję że to nie robi problemu. ;)

Stanowi to problem

jeżeli ktoś napisał NA NIE !

to oznacza że coś w podaniu go nie przekonało 

kopiując to robisz PLAGIAT własnej twórzczości i może to nie wyjść tobie za dobrze, ponieważ niektórzy mogą pomyśleć że jesteś leniem bez wyobraźni i tylko sobie skopiowałeś 

Chwilowo na Nie

Otóż.. Skopiowałem poprzednie podanie, ponieważ:

- Administrator nie miał żadnych +/- do mojego posta.

- Skopiowałem go, ponieważ w poście jest napisana prawda, a nie że jestem leniem i nie chcę mi się pisać.

- Admin odrzucił moje podanie, ponieważ byłem "świeżakiem" i napisał "Daj nam się poznać, chwilowo na nie".

Nie chcę być nie miły, ale nie rozumiem Twojego myślenia, ponieważ..

- Przeczytałeś tylko pewnie to podanie, a szczególnie "PS. (...) skopiowałem podanie z poprzedniego (...)" i masz do mnie wąty.

Pozdrawiam, PDW. ;)

7 godzin temu, DeEmKa napisał:

6 razy adminem w 5 lat ? coś tu naciągane jest albo nie potrafiłeś współpracować i byłeś usuwany z funkcji.Lepiej napisz prawdę niż kopiujesz.

Otóż dla sprostowania sprawy.. Piszę całą prawde nie lubię zbyt oszukiwać.. Nic w tym poście nie jest naciągane, z drużyną współpracowałem bardzo dobrze, tylko z jedną serwerownią się nie dogadywałem się i odszedłem.. Również z niektórych serwerowni sam zrezygnowałem, a niektóre padały.. Na jeden serwerowni odszedłem, ponieważ Administrator miał wszystko w d*pie i serwer potem upadł (przepraszam za brzydkie słowo), jeżeli chcesz poznać mnie i poznać szczególniej prawdę to spotkajmy się na Ts'ie i pogadajmy.

Pozdrawiam, PDW. ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.