Exe.dll

Exekfo na Admina

7 postów w tym temacie

Nick w grze / na forum: GRA| ExecVtor | FORUM | widać 

Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo duże, byłem adminem na każdym możliwym modzie typu ZM, MM, BB oraz na normalnych typu 4FUN, FFA Only DD2

Czas jaki dziennie poświęcasz na grę w CS-a: dostępny jestem w godzinach porannych 7:00-13:00 i w tym czasie najczęściej brakuje admina na serwerze, potem zależy od dni kiedy mam prace Ogólnie dziennie poświęcam myślę że coś około 7-8 godzin 

Znajomość AMXX (w skali 1-10): 8 

Staż w CS-sie (jak długo już grasz): 6 Lat z czego od 4 Lat funkcjonalny Admin 

Steam / NonSteam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198413334213/

Dlaczego właśnie Ty: Myśle że idealnie pasuje na rolę admina, Jestem dokładny nie podejmuje decyzji z góry Zawsze staram się dawać z siebie tyle ile mogę i tego samego wymagam od graczy m.in Kultura - Chciałbym zostać na tej sieci bo dopiero co się rozwija i chciałbym znaczyć coś więcej niż tylko "użytkownik"

Kontakt: Steam, Forum, Gra.

Czy zgadasz się na jednorazową opłatę (SMS) - 7.38 zł: Zgadzam się 

PS. Wiem dopiero co dołączyłem do grona graczy na tej sieci, Ale proszę nie brać mojego podania z góry jako SPAM, konto pod podanie, "pograj z nami dłużej"

Edytowane przez Exe.dll

witam. daj sie poznac pokaz ze ci zalezy na tej sieci nie widzialem Cie jeszcze na serwie. obecnie twoje podanie mnie nie przekonalo. moze z czasem sie przekonamy. teraz jestem na 

NIE

podanie ładnie napisane ale jak możemy dać Ci admina skoro nikt Cie nie zna a nawet nie widział.Na chwile obecną NIE

2 godziny temu, Mechu84 napisał:

witam. daj sie poznac pokaz ze ci zalezy na tej sieci nie widzialem Cie jeszcze na serwie. obecnie twoje podanie mnie nie przekonalo. moze z czasem sie przekonamy. teraz jestem na 

NIE

Jak mam na nim grać skoro nawet nie ma 1 admina 

Ciągle gdy wchodzę na serwer jest jakiś odpał i ksuje grę dzięki czemu ludzie wychodzą a mi psuje sie ranking i tym spowodowany nie wchodze do gry bo wiem ze jak wejdę będzie odpał

mam nadzieję że to rozumiesz 

Dobry wieczor  moim zdaniem to nie nie dla Ciebie  a szczerze chyba jeszcze nie zdazylo mi sie  Cie na dd2  widziec  a jestes bardzo czesto  jeszce...

+ to steam

dla Mnie narazie  Nie

zapraszamy na server do gry

ps jak chcesz nabic ranking to wejdz w nocy i pake podkladaj :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.