Pawel : ]

widoczny admin

6 postów w tym temacie

dzien dobry mam propozyzje co do usuniecia napisu  gdy piszesz jako admin np @@ cele.mapy

chodzi o usuniecie  niku admina bo chyba nie wszyscy musza wiedziec.kto.jest adm

oraz druga propozycja ,gdy obserwuje kogos na spect jest to pokazane graczowi którego  obserwuję.   czy możliwość usunięcia  tego napisu bo juz kilka razy hax uciekl bo zauważył  ze jest obserwowany.

dziekuje z gory 

miłego  dnia 

Jestem ZA.

Dziękuję za wprowadzenie napisu o podkładaniu bomby tylko na A gdy jest mniej niż 5 CT - moja prośba to większy napis bo jest naprawdę malutki i znika z ekranu dość szybko. Ludzie się nie stosują bo po prostu nie widać dobrze tej informacji.

Szczerze to ja ani razu nie widziałem tego napisu :D Paweł co do obserwacji gracza wchodzisz na specta wpisujesz w consoli amx_spectate i nikt nie widzi, że go obserwujesz a nawet ze jestes na spec.Co do admina rownież jestem za zeby nie bylo widac nicku admina i przy banie.

Z ukrywaniem nickiu byl juz temat kiedys poruszany i z tego co pamietam bylo to nawet wprowadzone tylko nie moge sobie przypomniec powodu tego usuniecia. A informacje o graniu 5 w CT dodam 2x plus dodana zostala jeszcze w innym miejscu

ja tez jestem za wgraniem pulingu z ukryciem admina. co do specta to nie widac jak sie na kogos patrzy:)