Matys

Matys na Adma ? :P

9 postów w tym temacie

Nick w grze / na forum: Matys

Doświadczenie (w byciu adminem): 10/10

Czas jaki dziennie poświęcasz na grę w CS-a: zaczynam od nowa więc nie wiem jaki będzie

Znajomość AMXX (w skali 1-10): 10

Staż w CS-sie (jak długo już grasz): Nie pamiętam ile to lat 11 z przerwami oczywiście :P

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego właśnie Ty: Byłem od początku powstania mpgs.pl pomagałem go rozkręcić. Co jakiś czas wbijam i lukam co tu się dzieje no i serce się kraje jak serwer podupadł. Dlatego wracam i chcę wam pomóc ;)

Kontakt: poczta na mpgs.pl

Czy zgadasz się na jednorazową opłatę (SMS) - 7.38 zł: Tak

matys1.jpg

siema ja napisze tak byles od poczatku ze mna nauczyles mnie wszystkiego co umiem bo bylem zielony w adminowaniu. jak wiemy i pamietamy odszedles bo byly spiny z sowa nobkiem i ich serwerem ze sie wpierdalali w nasze sprawy miales dosyc ze wszystko bylo na twojej glowie potem ja musialem sie z tym borykac. ale nie zostawilem serwera i forum ale czasem tez mialem takie mysli zeby jebnac to wszystko ale jednak po zlych chwilach nadchodza dobre. widze czas leczy rany..... :) serwer jest nad przepascia wiec kazda pomoc sie przyda tym bardziej ze znasz tu wszystko od podszewki.... mam nadzieje ze Łukasz oraz reszta adminow nie bedzie miala nic przeciwko w koncu duzo ci zawdzieczamy. jest tu kilku nowych adminow nie znaja cie ale mam nadzieje ze wystarczy ze poczytaja wczesniejsze tematy zobacza jak dzialales na dobro forum i sie przekonaja masz odemnie 

TAK

1 osoba lubi to

No przeciez ze TAK. Ja tak samo jestem ciagle w gotowosci i patrze co sie sie dzieje. 

1 osoba lubi to

Jestem jak najbardziej na tak. ;)

Matys jest bardzo ogarniętym gościem na poziomie. Miałem doczynienia z jego grą jak i z nim na ONLY DD2 oraz innych serwerach.  Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, jest  "koleżeńki?", bardzo dobrze można się z nim dogadać, jest kulturalny,  miły itp.

Do tego:

- staż w cs'ie jak i na serwerze

- bardzo dobra znajomość AMXX

- steam

- składka

- potrzeba adminów

To jest na tyle, jestem chociaż aby dać mu admina na okres próbny, nie zawiedzie.

Ode mnie zielone światełko! ;)

1 osoba lubi to

Dawać go :) Niech do nas wraca a nie sie chlopaczyna ukrywa :P Na WIELKIE TAK !

1 osoba lubi to

Ode mnie tak ze względu na długi staż i znajomość AMXX :)

1 osoba lubi to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.