fant0M

Deadmatch

12 postów w tym temacie

...może zamiat 4fun wprowadzić DEADMATCH >> powinno więcej osób grać i ćwiczyć skilla. To tylko propozycja ?

Poki co jest 12 slotow. Nie wiem czy to nie za malo. Ja myslalem cos w stylu aim/awp badz aim/hs . Dosc sporo ludzi gdy sie wejdzie na serwer , prosi o zmiane na aim_map badz awp_india. Ewentualnie zrobic na 14/16 slotow i DM

Wydaje mi się, że na pewno będzie to z większą korzyścią nie tylko dla samych graczy, ale również dla promowania samego serwera. Obserwuje od jakiegoś czasu "zaludnienie" na serwerze 4Fun i nasuwa się tylko jedno >> LIPAB|

Fajna inicjatywa, zwiększyć ilość slotów, a graczy można ściągnąć na wiele sposobów :) Może jakiś konkurs na vip czy tym podobne ? ;>

Ale VIP na dm czy aim/awp to jest zbedny moim zdaniem. Tak samo na 4fun bo miesznia by bylo zeby nie miec jakichs glupot na aim_map a miec np na de_aztec. A na awp czy aim albo na dm vip jest niepotrzebny. Bo to zrespia Cie albo tez grasz mapy w ktorych uzywasz 2 broni max. Ale sloty mozna by gdyby pomysl wypalil z DM badz zmiana na AIM\AWP . To tylko mapcycle mniej wiecej

Nie mówię o vipie akurat na dm tylko ogólnie (na4fun) żeby przyciągnąć graczy ? a jeśli chodzi o sloty to wiadomo wszystko kosztuje,ale nawet i ja mogę podarować jakąś symboliczną kwotę ?

Tylko spojrz , ze na 4FUN tez bez sensu. Bo zagrasz mape np de_nuke na ktorej masz VIP i spoko , a zagrasz aim_map po tej albo awp_india i po co Ci VIP? Chcesz z darmowego ak47 na awp_india strzelac?:p za duzo zabawy z takimi dodatkami jest na 4fun z takim mapcyclem. Zeby lapalo VIP na nuke a na indie nie lapalo. To nie taki miod. A do przyciagniecia mysle, ze najkorzystniejsze sa reklamy jednak. Co do grosza , zawsze na plus. 

1 osoba lubi to

Aim/Awp na dzień dzisiejszy było by lepszą opcją ze względu na ilość slotów, więc można by uniknąć ich dokupywania bo i tak nie wiadomo czy dm by ruszył i tak. Btw, taki mamy 4fun że tak jak @jezus mówi, ludzie tylko proszą o mniejszą mapę aim/awp. Jak dla mnie tylko taka zmiana ma sens

1 osoba lubi to

A rolexik mówił od początku żeby ograniczyć się do aim_ fy_ i awp_ to się ESL`owych map zachciało :P

1 osoba lubi to

moim zdaniem (o ile bedzie brane pod uwagę) jest to dobry pomysł, można zobić małe mapy,  a jak to nie wypali to DM :)