ZawszeNaMinusie

Skarga Mechu

20 postów w tym temacie

Nick admina/gracza oskarżonego: Mechu a kto niby 
	Czas zdarzenia (Godzina i data):wczoraj 
	Mapa:dd2
	Opis sytuacji (Czym zawinił?): Gram na 4fun i pełno cheaterów ( jak zawsze ) wchodze na dd2 patrze jest Mechu no to pisze że pełno czitów gra żeby szedł ich zbanować a on mi odpowiada bezczelnie "ty i tak nie umiesz grać nie znasz się" a chyba wiadome jak komuś lata celownik po całym ekranie i bije same banie to ma aima. 
    I do tego bulcys do mnie przez mikro i tak cie nie słychać i nikt nie rozumie.
    Jak widać każdy pisze na niego skarge i on chyba się nie nadaje na pełnienie takie ważnej funkcji na serwerze. 

Wiem że to nie bedzie dobrze rozpatrzone bo to jakby pisać skarge do Dudy na Kaczyńskiego.

Dowody: Mechu zna tą sytuacje
	IP/SteamID oskarżonego:

PS : 
    Mechu ty się już tu nie udzielaj. 
Edytowane przez ZawszeNaMinusie

a wlasnie ze bede sie udzielal. pisac skarge pisal wczoraj gosc dalem dowody ze mnie obrazil. co do twojej to spamowales ze koles gra na czitach ze ma aim patrzylem na niego nic nie mial wiec nie zostal zbanowany bil cie wiec zaczeles plakac ze odpalony po prostu lepszy gracz niz ty. tak napisalem  ze jestes slaby bo po kazdym zabiciu spamowales.

1 osoba lubi to

zastanawia mnie ze to bylo wczoraj zarejestrowales sie 44 min temu i odrazu skarga :) kolega PanaMacieja co pisal wczoraj skarge?? jemu nie wyszlo zblaznil sie bo pokazalem dowody ze obrazil wiec inna taktyka obrana?? co do mojego adminowania po takim stazu raczej wiem jak wyglada aim pozatym dodaj demko na ktorym niby gosc latal z nim to ktos inny zobaczy czy ty miales racje czy ja

pozdrawiam :)

oni juz chyba sie z chuu na glowy pozamieniali. ja bede takei tematy po przeczytaniu chyba od razu usuwal bo szkoda zachodu. chlopie ty myslisz ze jestes mistrzem swiata w ta gre? to nie jestes tak samo ja czy ktokolwiek inny. wiecej zachodu tracisz na wymyslenie czegos sensownego jak napisac ten post niz na tego bana. Masakra nudzisz sie jak policja na sluzbie i o byle co juz piszecie. Dla mnie temat prosty dla Ciebie ktos czituje to wypad rob jesli admin mowi ze jest czysty i idz grac gdzie indziej. Bo draznicie tylko humor ludziom od rana a nie na tym polega gra. Chcesz daj demo to Ci rozpisze jesli mial aima i zobaczymy czy go mial a jesli nie to wlepiam Ci tydzien za bezpodstawne kretynskie wypisywanie skarg na doswiadczonych adminow. Dill?

1 osoba lubi to

Co tu dużo gadać ... Typowy przykład Płacz Gaming-u :P Co to w ogóle ma być za skarga ? Jeżeli ktoś ci mówi że jesteś słaby to przyjmij to jako konstruktywną krytykę . A co do tego że koleś był czysty nie mogę się wypowiedzieć bo mnie nie było. Ale dam sobie rękę uciąć że Mechu zauważyłby AIMbota .

Jezus dokładnie ;) Tylko mnie już nie można nazwać graczem xD Zacząłem mutować na samarkę z mewą xD

Po 1 Mechu ty chyba czytać nie umiesz miałeś się tu nie udzielać.

Po 2 Nie płacz tylko raczej wy płaczecie jak ktoś skarge napisze na was. 

Po 3 Mechu nawet nie wyszedł z serwera dd2 tylko dalej grał przeez następne półgodziny i nic nie sprawdzał. 

Po 4 Ja wiedziałem ze to jest tak jakbym pisał do Dudy skarge na Kaczyńskiego. 

Jak przedstawie demko i wyjdzie że on miał Aimbota to Mechu ma stracić Admina bo nie wypełnia funkcji a jeszcze się do tego nie umie przyznać. 

Poszukam i pokaże. :) 

Pozdrawiam. 

typie pokaz mi ssy ze pisales ze na 4fun jest odpalony gralismy na dd2 i tam plakales jak cie bil gosc poszedlem na specta zobaczylem 2 rundy czysty byl wiec gralem dalej i znowu zaczeles plakac i co to ma byc rozkaz Mechu ma stracic admina??? hahahhaha poleglem

Gość jest Mistrzem. Mechu ma stracić Adma? Leci po bandzie, jak quxxe na białej mewie ^^. Zamknijcie temat, bo szkoda czasu na takie wypociny.

Z CS'owym Pozdrowieniem :)

1 osoba lubi to

To jest jakiś pedryl ... Co na FFA u wujka Adolfa robił 15/10 przychodzi na serwer z wyższym poziomem rozgrywki i dostaje jak Popek od Pudziana xD Narka

1 osoba lubi to

Siema Antoni, Misiewicz poleciał to i tu burdy robisz :D a tak wgl to jak ma się nie udzielać w tym temacie jak skarga jest na jego osobę ? Tak jak każdy ma prawo się wypowiadać, szczególnie jeśli sprawa dotyczy jego osoby pozdrawiam i spokojniej święta są xD 

chlopie . jestes zalosnym skonczonym oslem. masz 28 banow w historii i ty pouczasz o aimbocie? ze ktos mial? ty miales zgodze sie. zamykam temat bo bezsensowna jego tresc w ogole. na przyszlosc zanim cos zrobisz to pomysl ze oskarzanie kogos a samemu latanie z aimbotem jest zachowaniem minimum glupim.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.