Lena

Lena admin?

18 postów w tym temacie

Nick w grze / na forum: Lena

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłam adminem x. lat temu.

Czas jaki dziennie poświęcasz na grę w CS-a: 2-3 godziny

Znajomość AMXX (w skali 1-10): Szczerze, daje słabe 4, dużo zapomniałam ale wszystko jest do nadrobienia.

Staż w CS-sie (jak długo już grasz): 6 lat z przerwami

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego właśnie Ty: Gra powinna stanowić rodzaj rozrywki, nikt nie lubi gdy jakaś nieprzyjemna osoba psuje nam tą frajdę. Postaram się o to by na serwerze zapanował ład. Jestem osobą która szybko się uczy więc chcę udowodnić że będę dobrym wyborem. :)

Kontakt: http://steamcommunity.com/id/leniii/

Czy zgadasz się na jednorazową opłatę (SMS) - 7.38 zł: Ze względu na obecny pobyt w UK nie mam takiej możliwości.

ja jej pomoge. Znana u nas jak najbardziej. Recze za nia. JESTEM NA WIELKIE TAK jak mysle ze wiekszosc z Was

Ja też  jak kolega wyżej napisał WIELKIE TAK ! ! 

Edytowane przez EnQ

Też mogę być na TAK tylko martwi mnie trochę ten ciągle zawyżony ping i jak gracze będą do tego podchodzić 

jeżeli chodzi o ping to utrzymuje się w normie i nie kratkuje jej wiec nie widzę problemu :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

1 osoba lubi to

widze ze CYCKI WAS OMOTALY :) pod innymi podaniami jakos admini nie fatyguja sie napisac przez pare dni a tu odrazu wszyscy.... potrzebni nam admini typowo na 4Fun bo wiekszosc nawet nie raczy tam wchodzic zreszta to widac.... wiec na poczatek propnuje admina na 4fun a potem jak sie wszystko ulozy tak jak ma byc to na dd2 tez to moje zdanie pozdrawiam

Nie chodzi o cycki ale nie wiem Mechu czy pamietasz ale sami gadalismy o tym zeby Lene zglosic. Poza tum nawet Rolex wczoraj mi pisal zeby skladala bo sie nadaje co chyba rowniez ma znaczenie. Mysle ze dobra opcja na oba serwery chocby z tego powodu ze czasami kogos nie ma a na zgloszenia nie kazdy reaguje. Ma czas, moglaby wejsc zobaczyc zrobic ssy. Ja pomoge bo mam czas. Ale jak uwazacie. Dla mnie to najpowazniejsza kandydatura od dluzszego czasu.

Edytowane przez jezus

Mechu ciągle gadasz o tym, że inni admini nie wchodzą na 4funa a Ciebie ja tam nie widzialem.Ja wchodze jesli widze, że jest ktoś odpalony banuje i wychodzę bo mi sie nie chce grac z 3 osobami.

1 osoba lubi to

Mechu, nie wiem dlaczego tak sądzisz. Gram pół na pół, jestem często na 4fun jak i na DD2, więc co miałoby to zmienić? Na obu serwerach staram się być aktywna, a często zdarza się że na żadnym z nich nie ma Admina. DD2 jest bardziej rozwinięty na dzień dzisiejszy więc gra na nim więcej ludzi, natomiast 4fun bywa pusty. Osobiście, nie mam z tym problemu czy dostanę rangę tylko na 4fun, ale tak jak mówię, na dust też braknie czasem jednego z was.

Edytowane przez Lena
2 osoby lubią to

Nie chodzi tu o rozwazanie kto z kim kiedy gdzie gra. Ale o to ze czasami Ci ktorzy bywaja codzien od rana , moga byc niedostepni. Lepiej w zapas miec wiecej adminow niz mniej , ktorzy potrafia ogarnac sytuacje. Chocby z tego powodu ze jest kilka osob ktore praktycznie sie nie pojawiaja a maja status. Wiec sadze ze lepiej czekac na decyzje Lukasza niz stawiac okrety na pustym morzu.

W końcu! Zdecydowane TAK na oba serwery! Brakuje wam ludzi, a tu jest i wiedza i aktywność więc nie ma się co zastanawiać. Dzizas na pewno jej pomoże, chociaż myślę że pomoc może być zbędna. 

PS. Meszek proste że cycki na plus :D

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Twoje podanie zostało przyjęte. Skontaktuj się z Administratorem po odbiór rangi.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.