jezus

Odbiór Admina

16 postów w tym temacie

Witam , chcialem oglosic ze z dniem dzisiejszym zostanie odebrana ranga administratora serwerow koledze "Lerran" . Swoj powod chcialbym uzasadnic notorycznymi skargami graczy , ze naduzywasz czata , mozliwosci slapowania oraz innych komend jak i zgloszenia od gracz , ze niektorych tych komend po prostu nie znasz . Dodatkowo chcialbym zapytac Ciebie , skad wiek 23 lata gdy masz mniej o duzo? Jesli chcesz sie obronic wyslij mi chociaz zdjecie dowodu osobistego badz czegos potwierdzajacego Twoj wiek. Mysle , ze oszukiwaniem zalogi , zawyzajac sobie kompetencje ktore posiadasz czyt.znajomosc AMXX jak i wiek , zasluzyles sam sobie na degradacje. Nie wywalamy Cie z sieci ale takich rzeczy sie nie robi. Lubie Cie jako kolege z serwera ale sam sobie zasluzyles. 

Takze: nie szukaj tutaj wymowek. Jasno okreslilem Tobie co powinienes zrobic , by sie jakos wybronic . Decyzja jest nieodwracalna poki co , dziekuje :)

Edytowane przez jezus

Chociaż ostatnio nie wbijam na cs'a więc nie wiem jak w grze się sprawujesz to na chatcie często można zobaczyć skargi na Twoją osobę osobiście nic do Cb nie mam ale jak widać nie poprawiasz swojego zachowania, niestety takie zachowanie nie przystoi adminowi servera i odstrasza/zniechęca graczy więc ja popieram Chrystusa. 

Dlaczego bezpodstawnie mnie oskarzacie o jakies skargi? Dlaczego odrazu odbieracie mi range? Z tego co wiem to jest bardzo duzo skarg na adminow i jakos im nie odbieracie :) Tylko macie to poprostu gleboko w dupie za przeproszeniem

Być moze sie myle :) Ale udowodnić mozecie nawet musicie :) Bo takie zachowanie bez dowodow jest poprostu smieszne 

1 sprawa udowodnij nam ze masz 23 lata bo z tego co sie dowiedzielismy masz 15 pokaz nam swojego fb albo jakos nam udowodnij w koncu to nic trudnego....

2 sprawa pisales ze byles adminem i masz doswiadczenie a nie znasz komend dostales admina a nie ogarniasz tego

3 sprawa twoje bany jak gracz d1m3n dostal bana za niby czitowanie odwolal sie a ty zamiast mu rozpisac udowodnic to wmawiales mu ze nie robiles ssy bo widac ze mial niby czity..... porazka

jeszcze jezus tez ma do ciebie pare pytan.....

1 pytanie - jak mam Ci udowodnic to ze kogos slapujesz bez powodu bo " masz admina " . Ludzie zglaszali rowniez naduzywanie typu np " [email protected]@: twoj tekst " nie majacy wplywu w ogole na gre , byle pokazac ze masz admina. Swoja droga pytanie o to "jak sie pisze na bialo" czyt. [email protected]@ nie jest znajomoscia AMXX 7/10 :P ale to mniejsza o to , stwierdzam fakty ,ktore ludzie opisywali mi .

12:09 - cenzura: robil bez ssow
12:09 - cenzura: z powodu tego
12:09 - cenzura: ze ich nie umial robic z banem
12:09 - cenzura:dlatego zgloszenia PODEJRZENIA wh to czemu bez ssow?

prosze o to jedna z rozmow - cenzura ja zmienilem nick tej osoby.

2 pytanie - czym sugerowales sie dajac wczoraj bana Milci na 30 min? Prosila Cie o to ? Bo na unbana (3 min pozniej) od razu pojawila sie na serwerze wiec powod " KAPAC SIE " byl powodem zbednym bo jednak sie nie kapala skoro weszla i grala jeszcze spory czas.

3pytanie - Tak jak mowil Mechu , co rowniez potwierdza pyt.1 d1m3n - mial ostatnio robione ssy . Sprawdzales chociaz w amx bans czy byl banowany i za co badz sledziles na forum jesgo historie by oceniac ze jest nieczysty?Mi tez sie czasem wydaje ale ogladam az jest efekt koncowy badz rozpisuje demo. W tym przypadku widziales ze nie ma HLTV mogles nakrecic swoje .

4 pytanie - jak z tym wiekiem u Ciebie? Jak jestes w stanie udowodnic ze masz 23 lata? 

5 stwierdzenie ale .. Jesli nie udowodnisz mi dokladnie wieku i swoich sytuacji to sadze ze dyskusja do archiwum moze przejsc i zamkne temat. SWoja droga... nie sugeruj sie tym co My mamy w dupie a co nie bo jakby na to nie patrzec , to mamy wiecej odpowiedzialnosci tutaj z Mechem niz normalnie admin . Ja oczywiscie nic do Ciebie nie mam bo jestes wporzadku , lecz chcialbym abys conieco objasni i udowodnil. 

No wiec? bo to nie odpowiedzi na moje pytania , ktore chciales uslyszec. Odpowiesz i udowodnisz?

Nie oszukujmy sie pomyłką było samo danie mu admina a teraz wychodzi wszystko.Po raz kolejny proszę o rozważne dawanie rangi bo wole żeby bylo mniej adminów niż byle jacy.

1 osoba lubi to

WAS SIE POWINNO JEBAC! DLACZEGO ODEBRALISCIE MU ADMA ? IZ RAZ BYLA NA NIEGO SKARGA? I WY MOWICIE ZE ON MA 15 LAT? HAHAHA ;D TO NIEZLY 15-LATEK, NIE WIDZE PRZYSZLOSCI NA TYM FORUM ORAZ SERWIE JESLI ODBIERACIE ADMA ZA TAKIE COS ! YOOOOOOOOOO  POZDRO DEMKA !

12 godzin temu, JEBAC DEEMKE! napisał:

WAS SIE POWINNO JEBAC! DLACZEGO ODEBRALISCIE MU ADMA ? IZ RAZ BYLA NA NIEGO SKARGA? I WY MOWICIE ZE ON MA 15 LAT? HAHAHA ;D TO NIEZLY 15-LATEK, NIE WIDZE PRZYSZLOSCI NA TYM FORUM ORAZ SERWIE JESLI ODBIERACIE ADMA ZA TAKIE COS ! YOOOOOOOOOO  POZDRO DEMKA !

Sie jebnij w leb po tym lodzie ktorego robisz Lerranowi.to moze zmadrzejesz bo widze ze wiekowo tak samo stoicie :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.