rolex

Użytkownik
 • Zawartość

  306
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez rolex

 1. Deadmatch

  A rolexik mówił od początku żeby ograniczyć się do aim_ fy_ i awp_ to się ESL`owych map zachciało
 2. Lena admin?

  W końcu! Zdecydowane TAK na oba serwery! Brakuje wam ludzi, a tu jest i wiedza i aktywność więc nie ma się co zastanawiać. Dzizas na pewno jej pomoże, chociaż myślę że pomoc może być zbędna. PS. Meszek proste że cycki na plus
 3. Oficjalnie

  No to bez owijania w bawełnę. Rezygnuję z funkcji admina i członka UBT i niejako się z wami żegnam. Nagły napływ obowiązków i coraz mniej wolnego czasu, skłoniły mnie do odsunięcia cs`a na dalszy plan. Funkcje które pełniłem wymagają sporo poświęcenia i czasu, którego mi w tym momencie brakuje, i który postanowiłem poświęcić bliskim i rozwijaniu innych pasji. Dziękuje wszystkim graczom i administracji, Mechu, Salen, Deemka, Matys, Kłacz dzięki za zaufanie i za to że pozwoliliście mi być częścią MPGS. Życzę Wam wszystkiego dobrego, serwer DD2 jest nie do zajechania więc liczę na dynamiczny rozwój 4fun`a. Cóż, żegnam się ale nie definitywnie, bo pewnie raz na jakiś czas wpadnę was pokarać na DD2, także do zobaczenia na gali! Pozdrooo
 4. Podanie o Admina ness (serwer 4fun)

  Ja krótko -----> TAK
 5. Rolex

  Grasz od 2 dni a jednak udało mi się Cię zapamiętać z "ewidentnego save`owania broni". Jeśli paka leży, a Ty krążysz wokół anarchii na shifcie, a Twoi koledzy z drużyny jednak zdecydowali się pofatygować w stronę paki to slay jak najbardziej zasłużony. Staliście w tym samym miejscu i wszyscy mieli równe szanse, ażeby zdążyć do bs`a, Ty założyłeś z góry że jednak będziesz save`ował, bo siły w momencie splantowania były wyrównane. Dodam tylko że za tego typu odzywki. zazwyczaj dajemy dużo dłuższe bany, także nie ma za co.
 6. Dziwna Sytuacja

  @Legia_Albo_Smierc Nie ma nawet takiej możliwości. Jeśli możesz "nawet zapłacić" to polecam kupno steama na allegro za 5zl i wtedy będzie możliwość powrotu na serwer. A i problemu z zapisywaniem ss`ów nie będzie.
 7. Ban Neves

  Kolega jezus nie potrzebuje instrukcji działania, więc daruj sobie takie komentarze. Admin ma na rozpisanie demka 48h, także można uprzejmie poprosić czy dałoby radę wcześniej, albo napinać się na forum. Pozdrooo
 8. heejcia!

  Witamyyy
 9. Empi wita Was ;-)

  Siemka
 10. KrUq . ZOBACZ

  Wszystko zostało powiedziane. Zamykam
 11. unBAN - please :)

  UB wracaj do gry
 12. finch #3

  UB. Na przyszłość daruj sobie personalne wycieczki i nie przypominaj o naszych prawach i obowiązkach, bo zwyczajnie nie od tego tutaj jesteś. Wracaj na serwer.
 13. uban

  UB
 14. uban

  Spakuj w paczkę i wklej tylko te które od nas dostałeś
 15. Podwójne Granaty

  Kurde, może nie przykładałem do tego większej wagi, ale złudzenie podnoszenia hejdża z gali jest silne Głupio mi bo zdawało mi się to standardem do tego stopnia, że przez pół roku nie zauważyłem braku
 16. Podwójne Granaty

  @Lena Przecież cały czas możesz zbierać granaty po nieżyjących graczach Chyba że coś źle zrozumiałem
 17. Podanie o Admina Ness

  Na duży plus na pewno doświadczenie, z serwera kojarzę choć osobiście zgłoszeń nie pamiętam. Niby jesteś na forum od 13 lutego, ale pierwszy post jest z przedwczoraj. Dlatego póki co nie, ale czas działa na Twoją korzyść. Pobądź z nami, daj się poznać i złóż podanie za jakiś czas.
 18. Podanie Adrenalin4 drugie podejście

  Ode mnie neutral, ale zgadzam się z Dzizasem i dałbym szansę wykazać się w okresie próbnym. Pozdrooo
 19. Witojcie

  No witaj
 20. Podanie sebol~

  Póki co na nie. Nie pamiętam trafnych zgłoszeń z Twojej strony, "dobre" doświadczenie także do mnie nie przemawia. Nie jestem w związku z tym pewien czy sobie poradzisz. Dodatkowo nie zawsze stosujesz się do regulaminu serwera co jest ogromnym minusem. Samego nakłaniania do wypowiedzi nie traktuje jako czegoś złego, wręcz przeciwnie. Jednak podsumowując wszystkie za i przeciw jestem na NIE.
 21. Siemacie

  Witamy
 22. Witam was :D

  JoŁ
 23. server

  @Mechu84 Też nie można się sugerować tym co było z poprzednim 4fun`em. Jestem optymistą i wierzę że większość ludzi jednak jest "normalna" i z każdym można się dogadać. Tutaj widać że kolega startuje z serwerem i jest otwarty na zmiany, a przede wszystkim dialog. Tam tego brakowało. Póki co wbiłem na chwile na serwer i jest strasznie zlagowany. Za dużo zbędnych pluginów z modelami z CSGO, a i slotów widziałem zaledwie 11. Na 4fun`a i TP za mało, jedynie klasyczny DM. Chyba że dałoby się zwiększyć liczbę slotów, wtedy taki 4fun ewentualnie 3/4maps by się nam przydał. Na początek można by zrobić z niego serwer z mapami typu aim_, fy_ czy awp_. Jednak to tylko propozycje bo decyzyjny w tym aspekcie jest Łukasz. A i sam DolarS nie musi się zgodzić na takie zmiany.
 24. server

  Tyle że z tego co widzę to serwer DM ale only DD2 Jeśli właściciel zgodziłby się zmienić serwer na np 4fun, albo TP z uwagi na ilość slotów, to można rozważyć. Nie widzę jednak sensu dodawania kolejnego serwera Only DD2, mimo że byłby to serwer DM. A dodatkowy serwer się przyda dla dalszego rozwoju sieci, z tym że nie za wszelką cenę. Trzeba ocenić czy ten moment i akurat ten serwer jest odpowiednim wyborem.